background

Seznamte se s #kolabocrew

Je to totiž o lidech

Zuzana Vitkova

Zuzana Vítková

Crossfield freelancer / www.diletant.me

Zuz pracuje pod svojí značkou Diletant a pro agenturu EverWhere. Věnuje se marketingu, strategiím, kreativě a tvorbě obsahu. Marketing
v jejím podání jde hluboko do integrity firmy
a produktu nebo služby, odkud pak vychází zpět na trh.

Aby vše správně fungovalo, je potřeba obsahovat
i rozvoj lidí, procesů, umět vybrat správné partnery a nastavit s nimi synergickou spolupráci. Proto o sobě říká, že je crossfield freelancer.

Pracuje s hlubokou pokorou a také energickým zápalem. Diletant pro ni vyjadřuje mezioborové rozhledy a inspirace, které napříč svěřenými značkami využívá. A také fakt, že svět je moc pestrý na to věnovat se jen jedné oblasti a ostatní nepoznat.

Až se bude cítit dostatečně jako renesanční člověk, rebranduje na Zu Ví ©.

Ondrej Pospisil

Ondřej Pospíšil

Webdesigner & kreativec na volné noze / www.poon.cz

Ondra se na volné noze zabývá primárně webovým designem a digitální strategií.
Ve volných chvílích poskytuje konzultace, školí, píše blog a tvoří první český sešit pro webdesignery - POONBOOK.

Přitahují ho zajímavé příběhy a produkty s duší. Má přehled v marketingu a copywritingu. Dlouhodobě spolupracuje s předními českými odborníky na webové aplikace a informační systémy.

Několik let pomáhal společnosti Riganti pořádat největší vývojářskou .NET konferenci v ČR.

Bývalý sportovní střelec na odpočinku.

Michaela Greskova

Michaela Gřešková

Copywriterka & Blogerka / www.miskagreskova.cz

Psaní se Míša věnuje už od svých 8 let, kdy začala tvořit a psát své první blogy. Největším (nemarketingovým) psacím úspěchem je napsání a vydání tištěné knihy Neštěstí ve štěstí.

První praxi získávala už při studiu střední školy v rodinné vzdělávací firmě EDUWAY, kde dodnes tvoří texty všeho druhu, stará se o marketingovou správu webů a e-mail kampaní. Pro opavské coworkingové centrum vytvořila strategii obsahového marketingu a v průběhu tří let ji úspěšně realizovala. Kromě toho si vyzkoušela i roli event manager třeba při obchodních setkáních Zastavme se!

Dneska vytváří a textuje weby tak, aby je klienti mohli využívat jako marketingový či prodejní nástroj.

Tomas Drvota

Tomáš Drvota

Tvůrce webových stránek & online marketing / www.esoul.cz

Tomáš se věnuje především tvorbě webových stránek, SEO a v poslední době ho zajímá také online marketing, ve kterém se snaží dál více rozvíjet. Je držitelem certifikátů pro Google Ads.

Z doby, kdy studoval na vysoké škole, spolupracuje, již jen externě, s několika firmami a agenturami. Preferuje projekty, které mají vyšší smysl nebo určitý sociální přesah. Dlouhodobě spolupracuje s několika zkušenými freelancery, se kterými dohromady poskytuje komplexní služby.

Dříve velkého sportovce najdete nyní ve volném čase „pobíhat“ po polích nebo v lese, kam se chodí se svým psem odreagovat a čerpat inspiraci.

Petra Papezova

Petra Papežová

Grafická designérka

Petra tvoří loga a jednotné vizuální styly. Navrhuje letáky, vizitky, infografiky, bannery a další grafické prvky značky tak, aby ji reprezentovaly na úrovni
a přitahovaly ty správné klienty. Vystudovala dějiny umění na Univerzitě Karlově, absolvovala roční stáž ve Strasbourgu, kde si nabrala předměty z designu.

A jako volnonožec se vzdělává dál (Jan Řezáč, Jan Kvasnička: Strategický webdesign; Jindra Šulcová: Braň svou značku; Petra Dolejšová: Právo pro grafiky; think-tanky portálu Na volné noze...). Ráda chodí na jógu, pilates a tancuje.

Vladimir Holan

Vladimír Holan

Designér vizuálních identit

Vladimír se profesionálně věnuje grafickému designu od roku 2010. Postupně se začal více zaměřovat na vizuální identity značek, až se z toho stala jeho specializace. Pomáhá nastavit značkám konzistenci mezi všemi grafickými výstupy
a zároveň vytvořit styl vizuální prezentace,
který se vryje lidem do paměti.

V ideálním stavu pak člověk pozná značku, aniž by viděl její název nebo logo. Rád spolupracuje se značkami, které mají jasnou vizi a chtějí změnit něco na světe k lepšímu.

Kromě designéra je i fotografem, který nejraději svůj volný čas tráví v přírodě.

Volnou fotografickou tvorbou si venku čistí hlavu, aby pak usedal ve své pracovně s novými nápady, které dávají smysl.

Pojďme spolupracovat

KONTAKTOVAT #kolabocrew